میزان اهمیت امنیت در طراحی سایت

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل

نقش طراح سایت در امنیت آن

اشتباهات کوچک و جزئی از طرف طراح سایت می‌تواند امنیت آن را به طور کامل به خطر بیندازد.در این بخش مهم‌ترین اشتباهاتی که ممکن است از طرف طراح انجام شده و سایت‌تان را با مشکلات امنیتی روبرو کند، با هم مرور می‌کنیم:

۱- انتخاب cms نامناسب

در حال حاضر بهترین و امن‌ترین cms (سیستم مدیریت محتوا) سیستم وردپرس است. اگر طراح سایت شما طبق استانداردهای قدیمی اقدام به ساخت سایت کند، ممکن است به جای یک سیستم امن سراغ cms‌ های دست ساز یا منقضی شده قدیمی رفته و امنیت طراحی سایت شرکتی تان را با مشکل روبرو کند.

۲- استفاده از قالب‌های رایگان

خیلی از طراحان برای اینکه بتوانند در طراحی سایت شرکتی سود بیشتری به دست بیاورند، به جای خرید قالب‌های اصلی از مارکت‌های معتبر، اقدام به استفاده از قالب‌های رایگان موجود در سطح وب می‌کنند که اغلب این قالب‌ها هم دارای کدهای مخفی و مخربی هستند و امنیت سایت شما را به خطر می‌اندازند.

۳- عدم نصب افزونه‌های امنیتی برای امنیت طراحی سایت شرکتی

حتی سیستم وردپرس و دیگر cms‌ های معتبر هم برای امن‌تر شدن نیاز به یک سری تنظیمات و افزونه‌های امنیتی دارند. در صورتی که طراح سایت شما از نصب این افزونه‌ها غافل شود، تضمینی در امنیت کامل سایت‌تان وجود ندارد.

ما در شرکت طراحی سایت نیشابور برای اطمینان از امنیت سایت های شرکتی، در طراحی آنها از سیستم وردپرس و قالب‌های اصلی که از سایت های معتبر ایرانی خریداری شده‌اند استفاده می‌کنیم. همینطور در مرحله آخر طراحی، تمامی تنظیمات امنیتی آن را تکمیل کرده و سایت را به صورت کاملا امن در اختیار مخاطب قرار می‌دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *