سوالات متداول

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
 • هاست و دامنه چیست؟

  هاست در واقع یک کامپیوتر همواره روشن است که اطلاعات سایت شما به صورت شبانه روزی بر روی آن قابل دسترس کاربران شما می باشد. میزان فضای هاست ارتباط مستقیم با میزان اطلاعاتی دارد که می خواهید بر روی سایت خود قرار دهید. خرید دامنه همان آدرس سایت می باشد. برای مثال دامنه سایت ما (سایت نی siteney.ir ) است.

 • آیا تمامی هزینه طراحی سایت در ابتدا باید پرداخت شود؟

  خیر در سایت نی ۳۰ درصد هزینه طراحی سایت پیش پرداخت و مابقی آن در زمان تحویل سایت اخذ می گردد.

 • طراحی سایت چند روز زمان می برد؟

  مدت زمان طراحی سایت بستگی به امکانات و ویژگی های مد نظر شما و انتخاب پنلی که سفارش میدهید دارد. پنل پایه : ۵ الی ۷ روز پنل پیشرفته : ۷ الی ۱۰ روز پنل حرفه ای : ۱۵ الی ۲۰ روز

 • بعد از طراحی و تحویل سایت کار کردن با آن را آموزش میدهید؟

  بله بعد از تحویل سایت به شما چند ساعت حضوری و از پشتیبانی ۱ ساله ما بهرمند خواهید شد.

 • آیا گرفتن نماد اعتماد برای وب سایت ضروری است؟

  خیر ضروری نیست. برای راه اندازی درگاه های واسط (زرین پال ، پی پینگ و... )نیازی به گرفتن نماد اعتماد نیست. ولی اگر میخواید از درگاه مستقیم بانکی و جلب اعتماد بیشتر مشتریان خود را به همراه داشته باشید گرفتن نماد اعتماد امری ضروری است.

 • آیا تغییرات و گزینه های اضافی بعد از تحویل سایت مورد انجام است؟

  بله ، موارد بیشتر و اضافه کردن گزینه ها و قابلیت جدید که قابل انجام در سیستم وب سایت شما باشد پذیرفته می شود. و از طریق بخش پشتیبانی میتوانید با ما همراه باشید.

 • سایت واکنشگرا چیست؟ آیا قالب طراحی سایت واکنشگرا است؟

  سایت واکنش گرا، به وب سایت هایی گفته می شود که، با مرورگرهای مختلف و رزولوشن های مختلف، به صورت هوشمند خود را تطبیق می دهد؛ سایت با موبایل، تبلت، لپ تاپ و یا کامپیوتری که باز شود ابعاد خود را متناسب با آن رزولوشن تنظیم می کند. بله تمامی طراحی های سایت ها توسط ما بصورت واکنشگرا و رسپانسیو می باشد. این مورد به کاربر در استفاده از وب سایت کمک میکند تا راحت تر بتوانند به اطلاعات مورد نیاز خود در سایت دسترسی داشته باشند. همچنین مدت زمان ماندگاری کاربر در سایت شما را بالا میبرد و نتیجه مثبت در بهینه سازی سایت و سئو آن دارد.

  پرسش خود را مطرح کنید.